مجموعه جلسات قرآنی معراج نور در 22 بهمن سال 1379 توسط جمعی از معلمین آموزش و پرورش منطقه ی 14 تهران به سرپرستی جناب آقای “سید عباس هدایتی” در منطقه 14 واقع در مدرسه شهید شاملو تاسیس گردید .

تمامی فعالیت های این مجموعه تحت نظر مدیر وقت مدرسه شاملو جناب آقای “پرویزیان”صورت گرفته و قرآن آموزان از بین دانش آموزان برتر اخلاقی و درسی پایه ی دوم راهنمایی انتخاب شده و به طور رایگان تحت تعلیم و تربیت قرار گرفتند و این روند تا پایان سال 1388 ادامه داشت و از سال 1388 تا کنـون جناب آقای هدایتی به مدیریت دبیرستان (دوره اول) علامه حلی 4 (تیزهوشان) منصوب گردیده و تمامی فعالیت های این مجموعه ی قرآنی و فرهنگی به مدرسه علامه حلی 4 ( واقع در خیابان نبرد جنوبی ، چهار راه آتش نشانی ، زمزم غربی ، خیابان شمشاد ، پشت فروشگاه شهروند با شمـاره تمـاس 021-33723090 ) انتقال یافت و هم اکنون فعالیت های مذهبی و فرهنگی این مجموعه به قوت هر چه بیشتر ادامه دارد .

مجموعه جلسات قرآنی معراج نور پس از 14 سال فعالیت خود جوش ، مردمی و جهادی خود ، در سال 1393 به عنوان خانه ی قرآن شهری تحت نظر “سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران” ثبت گردید. همچنین در کنار فعالیت های قرآنی و فرهنگی ، هیئت جوانان معراج نور در سال 1382 شروع به کار کرده و پس از برگزاری هیئت های مذهبی در سال 1393 بعنوان هیئت مذهبی در اداره جنوب شرق سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران ثبت گردید.

طرح‌های حمایتی از مجموعه جلسات معراج نور

0
حمایت کنندگان

شما می‌توانید هر زمان که بخواهید حمایت خود را متوقف نمایید. حمایت مالی شما زمانی که مستمر باشد ارزشمند خواهد بود؛ از این رو با نظم در پرداخت‌ها به بهبود عملکرد ارزش‌آفرین خود کمک کنید.