رونمایی از ظاهر جدید سایت

سلام به همه رفقای جلسه

روز اولی که وبلاگ معراج نور رو راه اندازی کردم ، خیلیا سر به سرم گذاشتن که ای بابا دلت خوشه کی می ره تو اینترنت سرچ کنه و وبلاگ معراج و ببینه ، کی حال داره بره از اونجا عکسای جلسه رو ببینه و دانلود کنه ولی یه چیزی ته دلم می گفت که همه چی درست میشه.

روزای اول وقتی آمار وبلاگ و می دیدم  واقعا حالم گرفته می شد و …

خداییش با اون سرعتای اینترنت اون موقع انتظاری هم نمی رفت که کسی حال داشته باشه مودمش و روشن کنه و وارد اینترنت بشه واسه دیدن یه وبلاگ.

گذشت و گذشت و من به کار خودم ادامه دادم، آمار بازدیدا داشت می رفت بالا و تعداد جلسات بیشتر می شدن. یه قالب اختصاصی برای وبلاگ درست کردم بدون اینکه کلا بلد باشم این کدا چی چی هست ولی انقدر برای تصمیم احترام قائل بودم که با خوندن مقالات و کمک گرفتن از دیگران قالب و درست کردم. ( البته با کمی کپی کاری)

دامنه merajenoor.ir و خریدم و وصلش کردم به وبلاگ.

سرعت اینترنت ها خوب شد و دیگه همه تو خونشون ADSL داشتن. منم با کمک چند تا از رفقای معراجی وبلاگ و پربارتر کردم، طوری که بعضی روزا آمار بازدید وبلاگ به 2000 نفر می رسید.

2،3 سال پیش بود که آقای پورمحمدآقا پیشنهاد طراحی سایت و بهم داد. اولش یکم دل کندن از وبلاگی که چندین سال براش زحمت کشیده بودم سخت بود ولی به هرحال جلسه پیشرفت کرده بود و باید وبلاگ هم پیشرفت می کرد. رفتم سراغ طراحی سایت و اولین قالب سایت و راه اندازی کردم.

خداییش خیلی سخت بود ولی من عاشقم کار کردن برای جلسم. چون بهش ایمان دارم و می دونم هرچی دارم از جلسه و نفس گرم آدما و بچه های خوب جلسست. سایت راه اندازی شد .

اولش کلی تعریف و البته بعدش کلی انتقاد 🙂

قبول دارم که قالب سنگین بود ولی خداییش قالب کلاسیک و جالبی بود.

به هرحال با تصمیماتی که توسط گروه فرهنگی گرفته شد قرار شد اتفاقات خیلی مهمی در زمینه سایت و پورتال معراج نور بیفته که شروعش با پیاده سازی قالب و ظاهر جدید سایت انجام شد. این قالب و با کمک دوستای جلسه و گروه فرهنگی انتخاب کردیم ،خیلی قالب خوب و سبکیه ، امیدوارم بچه ها باهاش حال کنن و این بار با قالب مشکلی نداشته باشن.

و البته این که خبرای جالب و مهم دیگه ای هم در راهه که به زودی اون ها هم اعلام می شه …

 

یاعلی مدد

گلشنی